Výstavba chodníků a jiných ploch

Co vám můžeme nabídnout?

Rostoucí poptávka po tvorbě chodníků, chodníčků a jiných ploch při použití zámkové dlažby či podobných prvků nás přiměla se na tyto činnosti více zaměřit. V současné době zaměstnáváme partu šikovných pracovníků, kteří s pokládkou zámkové dlažby mají mnohaleté zkušenosti. Umíme dlažbu nejen položit, ale také vám poradit s výběrem vhodného materiálu a značky. Budete-li si to přát, dlažbu koupíme, sami přivezeme a složíme. 

Máte dotaz nebo zájem o naše služby? Kontaktujte nás na čísle 727 949 779. Pokud se čirou náhodou nedovoláte, pracujeme a  zavoláme vám  zpět.

Chodníky | zámková a jiná dlažba

Jak jsme již zmínili, je to jedna z činností, na kterou se velmi úzce specializujeme. Pokládku dlažby má na starost zkušená a sehraná parta našich spolupracovníků, kteří to dělají mnoho let a mají za sebou již hodně kvalitně odvedené práce. Klademe důraz na správný technologický  postup a výběr vhodné značky a materiálu. Jen tak lze zajistit dlouhou životnost výsledného díla a jeho estetickou dokonalost.

V případě potřeby si sami připravíme terén, vše zaměříme, nakoupíme domluvený materiál, přivezeme ho a složíme. Pak již nic nebrání tomu, abychom odvedli domluvenou práci a splnili vaše očekávání.


Stavba zdí a zídek

Ať už se jedná o opěrné zdi nebo menší zídky, i zde vám dokážeme pomoci a zrealizovat váš projekt. Stavba zídek jde v mnoha případech ruku v ruce s budováním chodníčků a úpravami pozemků, kterým se také věnujeme. Pokud tedy máte svou vizi, jak váš pozemek upravit a kde co postavit, můžete nás kontaktovat a my vaše plány do puntíku splníme. Pokud máte jen základní představu, pomůžeme vám i s návrhem, jak celé dílo provést, jaké materiály vybrat atd. 


Proč si vybrat právě nás?

 • Odbornost a zkušenosti: Naše firma disponuje týmem zkušených pracovníků, kteří mají dlouholetou praxi v oblasti stavebních prací.
 • Individuální přístup: Každý projekt je pro nás jedinečný. Přistupujeme k němu s maximální péčí a zohledňujeme specifické požadavky a představy našich klientů.
 • Kvalitní materiály: Používáme pouze osvědčené a kvalitní materiály, které zajišťují dlouhou životnost a odolnost našich realizací.
 • Spolehlivost a záruka: Dodržujeme smluvené termíny a poskytujeme záruku na veškeré naše práce.
 • Profesionální přístup: vše pečlivě zaměříme, seženeme a dovezeme materiál, provedeme práci a před odjezdem po sobě uklidíme.

 • Ukázky naší práce


  Spolupracujeme například s těmito společnostmi

  Obec Karlova ves

  KS montáže s.r.o.

  Vykopeme.eu

  Sunnymont

  Europremium

  Zavolejte nám
  727 949 779