Naše služby

Co vám můžeme nabídnout?

Bagrování a veškeré zemní práce, k tomu nějaké ty práce stavební a občas také bourání. To je to, čím se primárně zabýváme. A protože je nám jasné, že ne každý projekt snese odklad, poskytujeme našim zákazníkům krátké čekací doby.  Další informace o našich službách si můžete přečíst na této stránce.

Máte dotaz nebo zájem o naše služby? Kontaktujte nás na čísle 727 949 779. Pokud se čirou náhodou nedovoláte, pracujeme a  zavoláme vám  zpět.

Chodníky, zámková dlažba, parkovací stání a zídky

S naší partou šikovných spolupracovníků vám zhotovíme jakékoliv chodníky, přístupové cesty nebo zídky. Nedělá nám problém pokládka zámkové dlažby ani použití jiných druhů dlažebních prvků na tvorbu chodníků, parkovacích a jiných ploch. S pokládkou máme mnohaleté zkušenosti, vše uděláme precizně a v souladu se správným technologickým postupem. 

Stejně tak námi vystavěné zídky jsou kvalitně vybudované, do detailu vymakané a udělané tak, aby splnily svůj účel a zapadly do okolního prostředí.

Zemní práce a úpravy terénu

- Hloubení  základů -  domů, plotů, zahradních domků a jiných staveb.

- Příprava na veškeré inženýrské sítě.

- Hloubení děr na bazény, retenční nádrže, čističky atd.

- Úpravy terénu a přemisťování zeminy.

- Zkrátka vše, na co se hodí minibagr.

K práci používáme bagry Cat 301.5 a Sany SY26U. Jsou velmi variabilní a díky svým rozměrům se dostanou i tam, kam byste ani nevěřili. Jsou to naši spolehliví pracanti, které si hýčkáme. Je možné je vybavit lžící o šíři 30, 50 nebo 100 cm a při bagrování se dostanou až do hloubky cca 3 m. Nejsou ani moc hluční, takže si můžete na terase v klidu vychutnávat svoji kávičku, zatímco oni si budou spokojeně vrnět za rohem. 

Potřebujete pomoci s něčím specifickým? Máme rádi výzvy, proto nás kontaktujte a určitě nějaké řešení vymyslíme.


Pronájem kontejnerů | Prodej a dovoz sypkých materiálů

Potřebujete se zbavit přebytečného materiálu? Můžeme vám pronajmout kontejner. Ideální na odvoz suti, kamene, zeminy a jiného "bordelu". Můžeme pomoci i s jeho uložením. A pokud máte bolavá záda nebo se z jiného důvodu na nakládku necítíte, zapneme svaly a nakládku materiálu zařídíme za vás.  Alespoň ušetříme za fitko. 

Zároveň je u nás možné objednat sypký stavební materiál jako například písek, beton, štěrk, hlínu nebo třeba kačírek, který se parádně vyjímá u každého domku. Není pro nás problém dovézt i malé množství, protože chápeme, že na pískoviště není třeba celá Tatrovka.


Stavební práce menšího rozsahu | Demolice

Pokud k realizaci svého projektu potřebujete i několik dalších šikovných rukou, jste tu správně. My je máme a rádi vám to ukážeme. Rodinný dům vám nepostavíme, ale třeba s ploty, různými zídkami, chodníky a podobnými stavebními pracemi si snadno poradíme. Přijedeme, přivezeme materiál a k vaší spokojenosti postavíme. 

Trápí vás snad nějaká stavba, kterou byste chtěli zbourat? Ani demolice pro nás nejsou problém a o vzniklý odpad se také umíme postarat. 

Po práci po sobě uklízíme, to je pro nás samozřejmost. Autodoprava

Přeprava všeho možného i nemožného. Můžete si u nás objednat jak kompletní služby, tak jen čistě autodopravu. Naše auto můžeme vybavit hydraulickou rukou.

- Dovoz stavebního materiálu a složení hydraulickou rukou.

- Odvoz suti a jiného nepotřebného materiálu.

- Pronájem a přistavení kontejneru.

- Odtahová služba

Zde se dozvíte více informací o autodopravěUkázky naší práce


Naši věrní pomocníci


Spolupracujeme například s těmito společnostmi

Obec Karlova ves

KS montáže s.r.o.

Vykopeme.eu

Sunnymont

Europremium

Zavolejte nám
727 949 779