Ukázky z několika projektů, které jsme realizovali


Instalace retenčních nádrží a čističek odpadních vod

Terénní úpravy, stavba zídek a plotů

Zámková dlažba nás baví

Inženýrské sítě od A do Z


Projekt: Od úpravy terénu až po stavbu plotu

V Berouně jsme realizovali jeden z obsáhlejších projektů. Konkrétně se jednalo o kompletní úpravu terénu kolem rodinného domu, instalaci retenční nádrže, vybudovaní parkovacího stání, chodníků ze zámkové dlažby, různých zídek a stavba plotu.  Co myslíte, povedlo se?

Projekt: Instalace retenční nádrže

V obci Vysoký újezd jsme v roce 2022 instalovali retenční nádrž. Vzhledem ke stísněným podmínkám byla manipulace s bagrem o něco těžší, ale jsme kluci šikovní a vše jsme, ke spokojenosti majitelů, zvládli. Nakonec nás ještě požádali o srovnání horní části pozemku. Výsledek si můžete prohlédnout. 


Projekt: Kompletní úprava pozemku

Do Nučic jsme poprvé jely v červnu 2022. To si nás objednali na první práce. Po nějakém čase se nám pan majitel ozval s dotazem, zda bychom mu udělali i jímku, opěrnou zeď, zámkovou dlažbu a svod dešťové vody. Domluvili jsme se a nakonec se toho realizovalo mnohem více a byla z toho kompletní úprava pozemku. Jak práce probíhaly si prohlédněte na fotografiích. 


Projekt: Elektrická přípojka

Do Bránova si nás objednali na realizaci elektrické přípojky pro nově budovanou ČOV. Nebyli to žádní troškaři a pokládalo se více než 400 m nového kabelu. Vše se zdárně podařilo a nově postavená ČOV má posílený příkon.


Projekt: Úprava pozemku a stavba tarasu

Manželé Novákovi si nedávno splnili sen a nechali si postavit krásnou roubenku. K dokonalému štěstí jim chybělo jen upravit její okolí. Pozemek se nachází ve svahu u lesa a chyběla mu rovinatá část. Jejich přáním tak bylo vytvoření tarasu, který nechal vzniknout velké rovné ploše. Tak tady bychom si kafíčko po práci opravdu vychutnali. Co vy?